Aktualny czas

Start arrow Konsultacje 2012/2013
Konsultacje II semestr 2012/2013 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
18.11.2012.

 Terminy indywidualnych konsultacji nauczycieli z rodzicami - II semestr 2012/2013 3 – 7 czerwca 2013 r.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin

Godzina

Miejsce

Bamberska Lidia plastyka KG

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.00 – 16.00

gab. nr 20

Basińska Dorota muzyka, plastyka, rytmika

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 -  16.30

gab. nr 7a

Ciesielska Wiesława fizyka 

05.06.13 r. (środa)

15.30 – 16.30

gab. nr 31

Dawczyk Grzegorz geografia

05.06.13 r. (środa)

16.00 -  17.00

gab. nr 15

Drzewiecki Cezary taniec tow.

07.06.13 r. (piątek)

16.00 -  16.45

gab. nr 16

Dziadul Iwona
nauka o bezpieczeństwie

04.06.13 r. (wtorek)

17.00 -  17.30

gab. nr 13

Gapińska Katarzyna religia, j. polski

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. nr 14

Gierc Gabriela matematyka

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.30 – 16.30

gab. nr 21

Głowala Danuta podstawy przedsiębiorczości

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.20 – 16.20

gab. nr 12

Gorczyca Bernadeta wych. fizyczne

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. nr 5

Grodzka-Sawicka Bożena WOS

05.06.13 r. (środa)

14.20 – 15.20

gab. nr 16

Fudali-Hakman Małgorzata j. polski

06.06.13 r. (czwartek)

15.45 – 17.00

gab. nr 10

Jasińska Beata
j.angielski

04.06.13 r. (wtorek)

15.00 – 16.00

gab. nr 15

Józefiak Roman
historia

05.06.13 r. (środa)

16.15 – 17.00

gab. nr 13

Józków Beata (s. Inga) religia

05.06.13 r. (środa)

15.30 – 16.30

gab. nr 11

Karpińska Edyta
j. polski

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. nr 7b

Klimowicz Gwiazdowska Urszula
przyroda

04.06.13 r. (wtorek)

17.30 – 18.30

gab. nr 4

Klój Sylwia
chemia

06.06.13 r. (czwartek)

15.30 – 16.30

gab. nr 27

Kluza Beata
j. niemiecki

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.30 – 16.30

gab. nr 15

Kols Tomasz
wych. fizyczne

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.45 – 16.45

gab. nr 16

Lipowska Kudła Beata j.angielski

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.45 – 16.45

gab. nr 10

Łyba Joanna
 j. niemiecki

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.30 – 16.30

gab. nr 31

Malendowicz Elżbieta biologia

05.06.13 r. (środa)

16.00 – 17.00

gab. nr 8

Małkiewicz Jarosław geografia

03.06.13 r. (poniedziałek)

17.00 – 18.00

gab. nr 11

Markulak Elżbieta
j. niemiecki

05.06.13 r. (środa)

18.00 – 19.00

gab. nr 12

Napiórkowska Katarzyna
j. niemiecki

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.30 – 16.00

gab. nr 13

Nowak Teresa
fizyka

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. wicedyrektora

Nowińska Katarzyna
j. angielski

04.06.13 r. (wtorek)

17.30 – 18.30

gab. nr 11

Paciorek Danuta matematyka

06.06.13 r. (czwartek)

16.00 – 16.30

gab. nr 21

Penkal Małgorzata biologia

05.06.13 r. (środa)

15.30 – 16.30

gab. dyrektora

Penkal Robert wych fizyczne

12.06.13 r. (środa)

17.00 – 18.00

gab. nr 16

ks. Pluta Piotr
religia

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. nr 10

Pokorska Izabela
j. niemiecki

04.06.13 r. (wtorek)

16.15 -  17.15

gab. nr 8

Prus Elżbieta
religia

06.06.13 r. (czwartek)

15.30 – 16.30

gab. wicedyrektora

Rogowski Wiesław informatyka

03.06.13 r. (poniedziałek)

16.00 – 17.00

gab. nr 11

Rudnicki Stanisław
historia

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. nr 12

Rulewska Agnieszka
j. angielski

04.06.13 r. (wtorek)

15.00 – 16.00

gab. nr 13

Saleniuk Wojciech matematyka

03.06.13 r. (poniedziałek)

16.00 – 17.00

gab. nr 19

Świątek Kacper informatyka, technika

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.20 – 16.20

gab. nr 14

Tarniowa Alicja matematyka

05.06.13 r. (środa)

15.30 – 16.30

gab. nr 7b

Tracz Wioleta j. polski

04.06.13 r. (wtorek)

15.30 – 16.30

gab. nr 20

Tuchowska-Zmyślony Janina fizyka

04.06.13 r. (wtorek)

16.00 – 17.00

gab. nr 31

Urbaniak Grzegorz przysposobienie obronne

07.06. 13 r. (piątek)

15.20 – 16.05

gab. nr 27

Walicka Anna
j. angielski

05.06.13 r. (środa)

15.30 – 16.30

gab. nr 14

Wantoła Beata
j. angielski

04.06.13 r. (wtorek)

15.00 – 16.00

gab. nr 16

Żok Ryszard
matematyka

06.06.13 r. (czwartek)

15.30 – 16.30

gab. nr 20

Żukowska Natalia
j. niemiecki

03.06.13 r. (poniedziałek)

15.30 – 16.00

gab. nr 8

Żukowski Sławomir
historia, geografia, WOS

03.06.13 r. (poniedziałek)

14.45 – 16.30

gab. nr 17

 

Zmieniony ( 05.06.2013. )
 




Do końca roku szkolnego

pozostało
0 Dni
0 Godzin
0 Minut
Bezpieczne wakacje
Żarskie Centrum Wolontariatu
Certyfikat www.zdamy.pl
Podaruj 1%
Szkoła Bez Przemocy

Imieniny

23 Lipca 2014
Środa
Imieniny obchodzą:
Apolinary, Bogna,
Żelisław
Do końca roku zostało 162 dni.

Odwiedziło nas


Użytkownicy

  60 wszystkich
  0 dziś
  0 ten tydzień
  0 ten miesiąc
 ostatni: iamstojak

Ostatnio zalogowani

admin - 01.07-14:25
iamstojak - 26.05-15:17
nynka - 13.05-13:55
aghathe - 10.04-23:04
tombas222 - 10.02-10:46
Pola - 16.01-11:48
Zireala - 09.11-16:23
Zombek - 04.11-22:31
rs13 - 20.10-23:05
wotek92 - 16.10-22:09

Pierwszy dzień

Strona działa już
2133 dni.
© 2014 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Zary

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.